Duyamadım bir daha söyle: Kitap, Kahve ve Çikolata Festivali

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Üç Tutku: Kitap, Kahve ve Çikolata Festivali, 18-27 Aralık tarihleri arasında Harbiye Askeri Müzesi’nde gerçekleşecek

İstanbul 18 – 27 Aralık tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze’de yepyeni bir festivale ev sahipliği yapıyor: Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali. Birbirinden farklı, ancak birini düşünürken yanına diğerini de eklediğimiz, vazgeçilmez üç tutkunun birlikteliğinin yarattığı eşsiz duygunun tasarlandığı bu festival dünyada ilk kez yapılıyor.

Kitap kokusunun, kahve kokusuna ve çikolata kokusuna karıştığı bu büyüleyici atmosferde ziyaretçiler çeşit çeşit kahveleri yudumlayıp, çikolataları tadarken Türkiye’nin seçkin yayınevlerinin kitaplarını edinip, yazarlarla sohbet edebilecek, katılımcılarımızın düzenleyeceği workshop’lardan, sunumlardan ve ikramlardan ücretsiz yararlanabilecekler.

Sergiler, söyleşiler, atölyeler

Üç tutkunun uyumla harmanlandığı bu atmosferde ziyaretçiler, katılımcılarımızın yılbaşına yönelik hazırladıkları yaratıcı hediyeleri edinip, farklı bir yılbaşı hediyesi vermenin ayrıcalığını yaşayacaklar. Kitaplar, kitapla ilgili her şey, kahveler, kahve makinaları, kahve fincanları, çikolatalar, çikolata yapımı için gerekli malzemeler yılbaşı öncesinde on gün süresince ziyaretçilere sunulacak. İçinde sergilerin, söyleşilerin, konserlerin, çocuklara yönelik etkinliklerin, masal anlatımlarının ve bir müzayedenin yer alacağı “Üç Tutku”, herkesi kısa süreliğine de olsa huzurlu ve umutlu bir ortamda ağırlamak üzere davet ediyor.

Üç Tutku Kitap Kahve ve Çikolata Festivali sabah saat 10:00 ile akşam 20:00 arasında ziyarete edilebilecek. Tutkularınızın peşini bırakmayın.
Festivale katılan yazarlar
Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek festivalde kitap kokusu, kahve kokusuna ve çikolata lezzetine bulanacak. Çeşit çeşit kahvelerin yudumlanıp, çikolataların tadılacağı festival aynı zamanda Türkiye’nin seçkin yazarlarını ve yayınevlerini de ağırlayacak.Aralarında Nedim Gürsel, Gönül Kıvılcım, Enver Aysever, Ali Türkşen ve Vecdi Çıracıoğlu’nun bulunduğu yazar sohbetleri ve imza günleri, çikolata kartları sergisi, workshoplar, sunumlar ve ikramlarla dolu festivalin biletleri Biletix’te.

Habersiz kalmayın
Bütenimize abone olun