Kim inanır 52 yaşında olduğuna?

Marvel gibi bir devsiniz, bol aksiyonlu bir dizi çekeceksiniz ve size o kadar oyuncu içinden 50’yi devirmiş bir Çinli kadını seçiyorsunuz! Belki de S.H.I.E.L.D., gözümüzün önünde yaşlanmayan oyuncu üretmiştir!

Marvel’in sinema evreninde diziler arasında bir köprü oluşturan dizisi Agents of S.H.I.E.L.D., gün geçtikçe artan gizemleriyle sektördeki yerini sağlamlaştırıyor. Ortalarına kadar oldukça sıkıcı bir birinci sezon, yükselen grafiğiyle bi ikinci sezon ve Inhuman’ların işin içine iyice girmesiyle temposu giderek yükselen üçüncü… Artık aboneyiz, tamam!

Genelde dizilerin en çok merak edilen oyunculkarı albenisi yüksek güzel kadınları ve yakışıkları olur. Bu dizide de değişen bir şey yok. Chloe Bennet (Skye-Daisy), sempatikliğiyle ön planda, Adrianne Palicki (Bobbi), diziye girmesiyle birlikte dikkatler hep üzerinde, bir yere kadar Brett Dalton (Ward), bir yerden sonra Nick Blood (Lance Hunter), dikkat çekici erkek kontenjanından yürümeye devam ediyor. Bir de Melinda May ablamız var. Tamam ona abla diyebiliriz, en fazla 40 yaşındadır, o kadar dövüşüyor, ediyor…

– Yok 52 yaşında?

– Ne? Ne diyorsun Wikipedia, kendine gel!

Kabul, Melinda May’in hep sırları vardır. Dizinin en gizemli insanıdır. Zaten, konuşmayı da fazla sevmez ama bunu bize daha önce söylemeliydi!

Evet, Melinda May’i canlandıran Çin asıllı aktris Ming-Na Wen, 1963 doğumlu ve bugün itibariyle 52 yaşında. Çinlilerin her zaman olduklarından genç göründükleri bir gerçektir ama Ming-Na Wen, standartları da yıkmış gibi görünüyor. Fotoğraf yanıltıcıdır diyenleri aşağıdaki videoya alalım;

 

 

Habersiz kalmayın
Bütenimize abone olun