Kahve fotoğrafı yarışmasına ne dersiniz?

İstanbul Coffee Festival’de sergilenecek olan 20 fotoğraftan birisi sizin olabilir. İlk üçe girerseniz sürpriz hediyeler de sizi bekliyor.

Bu yıl 21-24 Eylül tarihleri arasında Küçüklçüftlik Park’ta gerçekleştirilecek olan İstanbul Coffee Festival (İstanbul Kahve Festtivali) bir de fotoğraf yarışması ile birlikte geliyor. Dereceye giren 20 fotoğraf, festival kapsamında yapılacak olan bir sergide yer alacak. Ayrıca fotoğrafı ile dereceye girenler çift kişilik davetiyeye de hak kazanacak. Instagram üzerinden yapılan ve son başvuru tarihi 30 Ağustos olan yarışmaya katılmak için En iyi kahve fotoğrafı böyle çekilir” diyerek kolları sıvamanız gerekiyor. Tavsiyemiz iki bardak kahve yapın, ilkini için, zihniniz açıldıktan sonra ikincisi ile ne yapacağınıza daha kolay karar verebilirsiniz 😉

İlk üçe girenlere sürpriz hediyeler

İstanbul Coffee Festival ‘in yarışma ile ilgili olarak Instagram‘dan paylaştığı duyuru yazısında şu ifadelere yer veriliyor:

“Kahveyi çok seviyoruz, kahve fotoğrafı çekmeyi de öyle! Kahveye olan sevgisini fotoğrafa dökmeyi sevenler için özel hazırlanan yarışmamıza hala katılmadınız mı? Son gün: 31 Ağustos.

Profilimizdeki “En İyi Kahve Fotoğrafı Nasıl Çekilir?” serisindeki ya da #kahvefotoğrafınasılçekilir hashtagindeki 10 ipucunu takip ederek en iyi kahve fotoğrafını çeken 20 kişiden biri sen ol, fotoğrafın 21-24 Eylül tarihleri arasında İstanbul Coffee Festival’de sergilensin ve festivale çift kişilik giriş davetiyesi kazan!

Ayrıca, ilk 3 kişiye sürpriz hediyeler de festival günü sergi alanında.

Yarışmaya katılmak için yapman gereken şu: Yukarıdaki adımları takip ettikten sonra fotoğrafını paylaşırken #İCFsergi ve #EnİyiKahveFotoğrafı hashtaglerini ekle ve fotoğrafına @istanbulcoffeefestival’i etiketle. Bizi takip etmeyi de unutma! 😊☕️”

Habersiz kalmayın
Bütenimize abone olun