Fragman yağmuru

Warcraft, Star Wars, Alice, Dory, Ip Man… Son 10 günde üst üste o kadar çok fragman yayınlandı ki, hepsine toplu bir şekilde bakmakta fayda var. Arada kaçırdıklarınız olabilir!

Aralkık ayında vizyona girecek olan Star Wars: Force Awakens, 2016’da gişeyi sallayacak olan, Warcraft, Finding Nemo’nun devam filmi Finding Dory, Alice in Wonderland’in devam filmi Alice Through the Looking Glass, Netflix’in Marvel ortaklığındaki projesi Jessice Jones… Sayarklen bile yoruluyoruz. Hepsinden son 10 günde yeni görüntüler yayınlandı. Toplu bir bakış yapmak şart oldu. Mutlaka gözden kaçırdıklarınız vardır diyerek sırayla gidiyoruz.

 

Star Wars: Force Awakens

Star Wars: Force Awakens’ın Japonya için hazırlanan fragmanı ilk anda biraz es geçildi. Oysa bu fragmanda filme dair yeni görüntüler de bulunuyor

 

Warcraft

Blizzard’ın artık bir kült haline gelen oyunu Warcraft’ın ortaya çıkan sonuç ne olursa olsun 2016’da gişeyi sallayacağı tartışılmaz. Filmde Vikingler dizisinde Ragnar Lothbrok’u canlandıran Travis Fimmel’ı da Anduin Lothar rolünde izleyeceğiz.

 

Ip Man 3

Ip Usta Mike Tyson’a karşı! Kendine has tarzıyla yine kendine has bir hayran kitlesi kazanan Ip Man serisinin 3. filmi geliyor. Bu kez Ip Usta’nın karşısında dünyaca ünlü ağır siklet boksör Mike Tyson var!

 

Finding Dory

Finding Nemo’da belki Nemo’dan da daha çok sevilen bir karakterdi Dory. Şimdi onun kendi filmi var. Fragmanın sonunda yazdığı Dory’nin muhtemelen unutacağı, unutulmayacak bir macera!

 

The Divergent Series: Allegiant

Divergent (Uyumsuz) serisi devam ediyor. Filmin daha bugün yayınlanan yeni fragmanı ile Tris ve Tobias’ın hikayesine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

 

Ice Age: Collision Course

Ice Age 5 ise bize fragmandan öte bir sürprizle geldi. Filmin kült karakteri Scratch’e özel bir kısa film!

 

Jessica Jones

Netflix’in Daredevil’in ardından Marvel’le gerçekleştirdiği ikinci ortak proje Jessica Jones, dört gözle beklediğimiz diziler arasında yerini çoktan aldı. 20 Kasım’da buluşacağımız Jessica Jones’un ikinci fragmanı da 3 gün önce yayınlandı. Fragmandaki müziği de siz aramadan biz önden söyleyelim: The Prodigy’den The Day is My Enemy

 

RAMS

Son fragmanımızı popüler olmayan ve muhtemelen olmayacak bir filmden seçiyoruz. Kavgalı ve birbiriyle konuşmayan iki kardeşten birinin koyunları hastalanınca yaşananları anlatan RAMS, fragmanıyla bize güzel bir film vaat ediyor.

 

Habersiz kalmayın
Bütenimize abone olun