Dark Side’ın gücü kahveden mi geliyor?

Sosyal medyadaki paylaşımlara bakarsak Dart Vader ve kurmaylarının en sevdiği içecek kahve gibi görünüyor. İçip içip “Güç Uyanıyor” diye ortaya çıkmalarına şaşmamalı!

Star Wars: The Force Awakens’ın (Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor) gösterime girmesiyle dört bir yandan Star Wars paylaşımları yapılmaya başlandı. Ne yana dönsek, hangi siteye girsek karşımıza bir Star Wars karakteri çıkıyor. Google, uygulamalarına Star Wars özellikleri eklerken, birçok marka Star Wars lisanslı ürünler satışa sunuyor. Anlaşılan gezegence Star Wars dolu günler geçireceğiz. Eh, ne diyelim, madem ki bu bir eğlence dünyası, biz de keyfini sürelim.

Kahve deyince Darth Vader

Star Wars ile ilgili paylaşımlarda Darth Vader her zaman öne çıkan figürlerden birisi. O, belki de galakside en çok sevilen kötü karakter. Eminim, onu bu dünyada reklamlarla, promosyonlarla ne hale getirdiğimizi görse canımıza okur. Ama paylaşımlara bakarsak o daha çok uzak bir galakside kahve içiyor gibi görünüyor. Özellikle Dark Side vurgusunun kahve ile eşleştirilmesi sonucu da çok güzel paylaşımlar yapılıyor. Biz de Kahveli Okur olarak, Instagram’dan o paylaşımları sizin için taradık. Bu tarama sonucunda neler çıktı, birlikte bakalım.

 

 

 

https://www.instagram.com/p/_ZiWiWll4j

 

 

https://www.instagram.com/p/-10mvILDkt

 

 

 

 

 

 

 

Habersiz kalmayın
Bütenimize abone olun