Coffex İstanbul logo yazısız

Coffex İstanbul bu yıl daha iddialı geliyor

2. Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarı, 27 Şubat – 1 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında kapılarını ziyarete açıyor.

Bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek olan Coffex İstanbul Kahve Endüstrisi Fuarı, 27 Şubat – 1 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında kapılarını ziyarete açıyor. ENC Uluslararası Fuar ve Org. Hiz.Ltd.Şti tarafından 6.000 m2 alanda düzenlenecek Fuar’a bu yıl 100’e yakın katılımcı ve 500’den fazla markanın yer alması bekleniyor. Kahve profesyonellerinin ve kahve tutkunlarının heyecanla beklediği  fuar,  profesyonelleri ve kahve tutkunlarını bir araya getirirken bir çok etkinlikle de fuara gelen ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak. Fuarda profesyonel kahve makinaları, kahve mekanları, 3. dalga kahve akımı ve nitelikli kahve temsilcileri, kahve çekirdeği toptancıları, roasterlar, kahve kavurma makinaları, değirmen firmaları, ev tipi kahve ve çay makinaları, geleneksel Türk kahvecileri, kahve makinası ihracat ve ithalatçıları, Cold Brew kahve ve içecekler, coffee shoplar, kahve ve kafelerin yan ve destek ürün markaları, ülkeler, çay markaları ve tasarımcılar bulunuyor.

Bir adım öteye taşıyarak

Coffex İstanbul, ulusal ve uluslararası kahve endüstrisi ve yan ürünlere dair her türlü donanımı 4 gün süreyle İstanbul’da tek bir çatı altında buluşturacağına dikkat çeken ENC Uluslararası Fuar ve Org. Hiz. Ltd Şti. Kurucusu Niyazi Coşkunsoy, “2010 yılından itibaren projesine hazırlık yaptığımız bu fuar için kahve ile ilgili Dünya’da 12 farklı fuar ve organizasyon ziyaret ettik.  Global ticaret için körfez ülkelerinin yanı sıra, Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbeycan, ile Avrupa’nın diğer ülkeleri ve kahve endüstrisinin başını çektiği tüm ülkelere fuarın duyurusunu yaptık. Katılımcı firmalarımız, sektörün geleceğine yön veren yenilikçi ürünlerini Coffex İstanbul’da yerli ve yabancı misafirlerimizin beğenisine sunarak ticari ilişkilerin geliştirilmesi konusunda önemli adımlar atacaklardır. Bu yıl ve önümüzdeki yıllarda ürün çeşitliliği ve fuara katılım konusunda artışı bir adım daha öteye taşıyarak, yine katılımcı ve ziyaretçilerimize maksimum fayda sağlayacak ideal bir iş, tanıtım, iletişim ve ticaret platformu sunuyoruz” dedi.

Kahve camda

Paşabahçe ana sponsorluğunda mottosu kahve camda  olarak tasarlanan 2. Coffex İstanbul fuarında kahve  tutkunlarının ilgiyle takip edeceği etkinliklere ev sahipliği yapacak , Coffex pro Marketing Stage alanında firmaların ürünleri ve markalarını, interaktif sunumlarla daha geniş kitlelere tanıtma imkanı sunulacak, Kahve, ve Kakao endüstrisinde kahvenin marka konferansı  olacak olan Coffex Creative  duayenlerin, yöneticilerin, ünlülerin panelleri, sunumları, sohbetlerinin yanı sıra inovasyon, 3. nesil kahve ve yaratıcı birçok marka ile yeni bir iş konferansı ve başarı  platformu olacak.

2020 SCA ((Speciality Coffee Association) Türkiye Şampiyonasının, Barista, Brewers Cup ve Roasting Challenge elemeleri de Coffex İstanbul bünyesinde gerçekleştirilecek.

Fuar Künyesi:

Yer        : Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

Tarih        : 27 Şubat – 1 Mart 2020

Salon          : Rumeli Hall

Alan           : 6.000 m2

Ziyaret Saatler    : 10:00-19:00 ( Perşembe-C.tesi) / 9:30-18:00 ( Pazar)

Ziyaretçi    : Tüm kahve tutkunlarının ziyaretine açık

Giriş ücreti: Günlük 35 TL, İki günlük 45 TL, 4 günlük 60 TL.

Ayrıntılı ve güncel bilgi için fuarın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Habersiz kalmayın
Bütenimize abone olun