Beirut Mayıs’ta İstanbul’da

Indie-Rock grubu Beirut 2016 konser takvimini açıkladı. 28 Mayıs 2016 İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta sevenleriyle buluşacak

Zach Condon’un kurucusu olduğu ve farklı kültürlerden gelen müzisyenlerin oluşturduğu yüksek müzik kalitesine sahip indie-rock grubu Beirut, 11 Eylül’de piyasaya çıkardıkları yeni albümleri “No No No” ile gerçekleştirecekleri turne kapsamında Türkiye’ye geliyor. Batı Avrupa ve Balkan müziğini kendi yorumlarıyla harmanlayan ve folk müziği ile caz arasında özgün bir sound’a sahip olan Beirut, BKM organizasyonu ile 28 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta sahne alacak.

Indie-Rock’u dünyaya sevdirdiler
Yeni albümlerinin tanıtımı kapsamında Amerika’da verdikleri konserlerin biletleri günler öncesinden tükenen grup, “No No No” için çıkacakları Avrupa Turnesi kapsamında 28 Mayıs 2016’da İstanbullu müzikseverler ile yeniden buluşacak. Zach Condon, Nick Petree, Paul Collins, Ben Lanz, Kyle Resnick ve Aaron Arnt’dan oluşan Beirut, ülkemizde son olarak yine BKM organizasyonu ile 2014 yılında KüçükÇiftlik Park’ta konser vermişti.

Habersiz kalmayın
Bütenimize abone olun