Artık ‘proje grup’ demeyelim sana!

Tool ve A Perfect Circle’dan tanıdığımız Maynard James Keenan’ın proje grubu olarak ortaya çıkardığı Puscifer, aldı başını gidiyor. Grubun üçüncü stüdyo albümü Money Shot, 30 Ekim’de raflarda!

Maynard James Keenan önderliğindeki Amerikalı rock grubu Puscifer, üçüncü albümünü çıkarmaya hazırlanıyor. Çok değil, iki gün sonra, yani 30 Ekim’de Puscifer’in yeni albümü “Money Shot”ı piyasaya sürülecek. Halihazırda albümün iki single’ı Grand Canyon ve Money Shot’ın klipleri video kanallarında dönerken, Pandora üzerinden albümün tamamını dinlemek de mümkün. Bir yan proje olarak ortaya çıkan Puscifer, Maynard James Keenan için bir projeden öte noktaya taşınmış gibi görünüyor. Bu noktada yeni bir Tool albümü isteyenlerin de daha beklemesi gerekecek. Zira söylentilere göre Keenan, Tool hakkında soru sorulmasından da pek hoşnut değil. Zaman ne gösteriri bilinmez ama Tool, şimdilik askıda gibi duruyor.

51 yaşındaki Keenan, 2002’den bu yana şarap ürettiğini ekleyelim. Bu tutkusunu müzikle de birleştiren Keenan’ın şarkılarında ve kliplerinde (Bkz. Money Shot) şaraba sıkça rastlanıyor. Hatta bir de 2010 yapımı Blood into Vine isimli belgesel dahi çekmişler.

Sözü uzatmayalım. Yeni Puscifer albümünün ilk iki single’ından bizim tercihimiz Grand Canyon. Sizi şöyle alalım:

Habersiz kalmayın
Bütenimize abone olun

Kahveli Okur sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et